تبلیغات شما اینجا
بستن تبلیغات [X]
تبلیغات در گوگل و خدمات سایت

افزایش نرخ تبدیل

نرخ تبدیل

نرخ تبدیل چیست؟

در ابتدا تعریفی از نرخ تبدیل در تبلیغات گوگل، را برای شما ارائه می دهیم سپس راه های افزایش آن را شرح می دهیم. نرخ تبدیل به این معنا است که، چند درصد افرادی که روی آگهی شما کلیک می کنند و وارد سایت شما می شوند، از سایت شما خرید می کنند یا سفارش می دهند. واضح است که هرچه این نرخ بیشتر باشد بهتر است و سود شما بیشتر خواهد شد.

همچنین لازم به ذکر است که افزایش نرخ تبدیل پیرو افزایش کلیک می باشد.

روش های افزایش نرخ تبدیل

1. اینکه بازدیدکنندگان به صفحات اختصاصی آگهی فرستاده شوند خیلی مهم است، تا اینکه به صفحات دیگر موجود در وب سایت که ارتباط کم یا ناچیزی با آگهی شما دارد، فرستاده شوند.

2. بازدیدکننده باید احساس کند که صفحه اصلی همان چیزی است که تبلیغ آن را توصیف می کند.

3. انجام عملی که در متن آگهی نمابش داده شده است، باید بر روی صفحه ی اصلی نیز قرار بگیرد تا بازدید کننده از درستی صفحه ی فرود اطمینان حاصل کند.

4. هر ادعا، قیمت گذاری یا تخفیف ویژه باید به طور کامل در صفحه ی فرود وجود داشته باشد.

5. یک همخوانی بین آگهی و صفحه ی فرود ایجاد کنید تا بازدید کنندگان احساس کنند که به صفحه مورد نطرشان وارد شده اند و انتخاب آنها صحیح بوده است.

6. هنگام استفاده از تبلیغات تصویری و غنی، در صفحه ی فرود از تصاویر مشابه آگهی استفاده کنید تا بازدید کنندگان احساس تفاوت و فرق در آگهی و صفحه ی فرود نکنند.

7. گرافیک می تواند اندازه ها و اشکال مختلفی داشته باشند ولی اساس عکس ها باید مشترک باشد طوری که تفاوت احساس نشود.

8. اطمینان حاصل کنید که هر پیشنهادی که در آگهی شما وجود دارد، در صفحه ی فرودتان نیز وجود داشته باشد تا بازدیدکننده اطمینان حاصل کنند که درست وارد شده اند. در غیر این صورت صفحه ی شما را سریعا ترک خواهند کرد و صرفا برای شما هزینه ایجاد شده است، بدون هیچ گونه خرید و سفارشی.

9. از افزونه های گوگل ادوردز استفاده نمایید.

10. نوشتن متن آگهی در افزایش نرخ تبدیل تبلیغ، بسیار مهم می باشد و باید طوری نوشته شود که بیشترین مخاطب را جذب خود کند. نکات نوشتن متن آگهی مناسب

11. تماس صریح به عمل داشته باشید.

12. مسیری روشن داشته باشید.

13. مزایای قاونی و پیام را ارائه دهید.

14. اطمینان حاصل کنید که اطلاعات شما برای همه قابل دسترسی است.

15. اطمینان حاصل کتید کنید که کاربر، اطلاعات درست برای تصمیم گیری دارد.

16. با تحلیل مشتری هایتان تعیین کنید که چند درصد تبلیغ برای دستگاه های مختلف نشان داده شود. یعنی اینکه مثلا 20 درصد برای کاربران موبایل نشان داده شود و یا حتی 100 درصد برای کاربران موبایل نشان داده شوند.

17. با تحلیل آمار گوگل ادوردز، روزهای پربازدید را شناسایی کنید. و با تنظیم آن ها نرخ تبدیل را افزایش دهید.

18. با تحلیل آمار گوگل ادوردز ساعات پربازدید روز را شناسایی کنید.

19. قیمت ها واضح و در دسترس باشد.

20. سعی کنید قیمت های مناسبی قرار دهید.:: برچسب ها : تبلیغات گوگل ، تبلیغات در گوکل ، ساخت اکانت گوگل ادوردز ، گوکل ادوردز ، تبلیغات کلیکی، تبلیغات پولی ,
ن : پارسا کامرانی
ت : يکشنبه 19 فروردين 1397

برند خودمان نیاز به تبلیغ در گوگل دارد؟

تبلیغات کلیکی گوگل

تبلیغات کلیکی گوگل چیست؟

تبلیغات کلیکی گوگل در وافع همان تبلیغات در گوگل یا گوگل ادوردز است که به صورت هزینه به ازای هر کلیک (پرداخت کلیکی ادوردز) عمل می کند، یعنی به ازای هر نفری که روی آگهی شما کلیک کند و وارد سایت شود، باید به گوگل مبلغ ناچیزی پرداخت کنید تا سایت شما را در صفحه اول گوگل نشان دهد. این یک ابزار قوی گوگل می باشد که بیشمار مشتری را به سمت کسب و کارتان هدایت می کند.

آیا تبلیغات کلیکی گوگل برای هر برندی مناسب است؟

برند ها و کسب و کار های مختلف به دو دسته تقسیم می شوند:

برندهای شناخته شده

برندهای شناخته نشده

هر دوی این دسته ها به تبلیغات کلیکی گوگل نیاز دارند زیرا برندی که شناخته شده است اگر از تبلیغات کلیکی گوگل استفاده نکنند رقبایشان استفاده خواهند کرد و در رقابت جلو خواهند زد. به احتمال زیاد مشتریان برند شناخته شده نیز جذب رقیبان خواهند شد. به راحتی می توانید در گوگل شرکت های بزرگی که از تبلیغات کلیکی گوگل استفاده می کنند را ببینید.

و اما در مورد دسته دوم باید بگوییم که استفاده از تبلیغات کلیکی گوگل برای آنها بسیار ضروری بوده زیرا در کمترین زمان به صفحه اول گوگل می روند و به کاربران شناخته می شوند و همچنین در اول کار تجارتشان مشتریان فراوانی را جذب می کنند که سبب رشد هرچه سریع تر برندشان می شود زیرا در ازای هزینه ی اندک سود زیادی به دست خواهند آورد.

تبلیغات کلیکی گوگل

شرکت DELL روی کلمه کلیدی “Dell Computers” باوجود اینکه برند خودش بوده، تیلیغات کرده. همچنین رتبه آنها 1 است

توصیه: در بسیاری از موارد مشاهده شده است که بیشترین نرخ تبلیغ در گوگل شامل برند خودتان می باشد. دلیلش هم این است که افرادی که برند شما را جستجو کرده اند، بیشترین احتمال برای خرید را دارند. با این وجود چنانچه بخواهید در برند خودتان اولین باشید، مجبور خواهید بود هزینه زیادی صرف کنید


ن : پارسا کامرانی
ت : دوشنبه 21 اسفند 1396

افزونه های تبلیغات گوگل

ادوردز

تبلیغات گوگل

پیش از توضیح افزونه های تبلیغات گوگل بهتر است تا تعریف مختصری در مورد تبلیغات گوگل خدمت شما ارائه داده شود. تبلیغات گوگل یا همان گوگل ادوردز پرسودترین راه تبلیغات اینترنتی می باشد که در ایران و جهان رایج می باشد. نحوه ی عملکرد تبلیغات گوگل پرداخت به ازای کلیک (پرداخت کلیکی ادوردز) می باشد یعنی شما به ازای هر نفری که وارد سایت می شود مبلغی ناچیزی به گوگل پرداخت خواهید نمود.

افزونه های تبلیغات گوگل

ایجاد افزونه های تبلیغات گوگل (Ad Extension) یکی از امکانات بسیار کاربردی گوگل ادوردز است.
تبلیغات گوگل پنج افزونه دارد که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم :

افزونۀ مکان (Location Extension)
افزونۀ تماس تلفنی (Call Extension)
افزونۀ لینک سایت (Sitelinks Extension)
افزونۀ تولیدات (Product Extension)
افزونۀ اجتماعی (Social Extension)

افزونۀ مکان

ساده ترین راه برای اینکه به مشتری بگویید محل فعالیتتان کجاست، افزونۀ مکان است. بدون استفاده از کلمات و با نقشه آدرس خود را به مشتری می رسانید. این افزونه برای کسب و کارهایی بسیار مناسب می باشد، که نیاز دارند تا مشتری محل کار آنها را بشناسد مانند رستوران ها، فروشگاه ها و ..

پیشنهاد می شود که مدتی از افزونۀ مکان استفاده کنید، اگر این کار باعث افزایش بازدید سایت شد آنرا حفظ کنید اما اگر نتیجۀ منفی داشت آنرا حذف کنید.

افزونه های تبلیغات گوگل

افزونۀ تماس تلفنی

افزونۀ تماس تلفنی به این صورت عمل می کند که یک گزینۀ تماس در کنار تبلیغات گوگل نمایش داده می شود، که کاربر بسیار ساده و سریع با فشردن آن، با شرکت شما تماس خواهد گرفت. این نوع از افزونه های تبلیغات گوگل، بسیار توصیه می شود زیرا عموما کاربران راه های کوتاهتر را انتخاب می کنند و همچنین ممکن است کاربران بدون وارد شدن به سایت با شما تماس بگیرند که نتیجه ی آن یافتن مشتری در سریع ترین زمان می باشد. به این دلیل است که افزونه تماس تلفنی در بین افزونه های تبلیغات گوگل بسیار مطرح است. همچنین مزیت این افزونه در این است که مشتری در همان لحظه که به کمک شما نیاز دارد ،سریعا با شما تماس خواهد گرفت.

این افزونه تنها زمانی نمایش داده می شود که کاربر با دستگاه موبایل وارد گوگل شده باشد. و وقتی کاربر از طریق افزونۀ تماس تلفنی با شما تماس می گیرد ، از حساب بانکی شما همان هزینۀ یک کلیک کسر می شود.

استفاده از این افزونه برای کسانی پیشنهاد می شود که سود تجارت آنها بر پایه تماسهای تلفنی مشتریان است

افزونۀ لینک سایت

یکی از بهترین افزونه های تبلیغات گوگل که باعث افزایش شدید شاخص CTR و بازدید سایت می شود، افزونه لینک سایت است. این افزونه به این صورت عمل می کند که کاربر با کلیک بر روی آن به راحتی می تواند وارد صفحه دلخواه از سایت شما شود، بدون نیاز به گشتن در داخل سایت. این مورد تاثیر فراوانی در جذب مشتری دارد زیرا کاربر چیزی را که می خواهد به راحتی در مقابل خود می بیند و سریعا می تواند راه خود را انتخاب کند. به عنوان مثال اگر سایت فروشگاه لوازم الکترونیکی دارید از این افزونه به عنوان یکی از افزونه های تبلیغات گوگل می توانید استفاده کنید، به گونه ای که برگه های موبایل، لب تاپ،تبلت و … همگی در تبلیغ نشان داده شوند تا کاربر مستقیم به آن قسمت از سایت که می خواهد برود.

افزونه های تبلیغات گوگل.

افزونۀ لینک سایت دو حالت مختلف دارد:

1. دو ردیفه

2. یک ردیفه

افزونه تولیدات

شما می توانید در تبلیغ خود، محصولات به خصوص و پرفروش خود را نمایش دهید. این افزونه از افزونه های تبلیغات گوگل در حال حاضر کاربرد کمتری در بین افزونه های تبلیغات مختلف گوگل، دارد.افزونه های تبلیغات گوگل

افزونه شبکه های اجتماعی

از این افزونه می توانید برای اتصال تبلیغ به شبکه های اجتماعی مختلف استفاده کنید.

افزونه های تبلیغات گوگل

با عضویت در کانال تلگرام تاپ ادورت از آخرین اخبار و تخفیفات تاپ ادورت باخبر شوید.ن : پارسا کامرانی
ت : يکشنبه 29 بهمن 1396

امتیاز کیفیت

امتیاز کیفیت در تبلیغات گوگل

امتیاز کیفیت در تبلیغات گوگل(Quality Score)

امتیاز کیفیت معیاری است که از سال 2005 مبنای رده بندی سایت ها، در موتور جستجوی گوگل قرار گرفته است. امتیاز کیفیت در تبلیغات گوگل، مهمترین موضوع محسوب می شود و هر مدیری باید آنرا بطور دقیق و عمیق مطالعه کند. شاخص کیفیت عددی است بین 0 تا 10 ولی متاسفانه دستیابی به نمرۀ کامل 10 همیشه امکانپذیر نیست .

امتیاز کیفیت

عوامل مؤثر در امتیاز کیفیت

الف) مرتبط بودن تبلیغ – Ad Relevance

تعداد مشاهده شدن کلمه کلیدی مورد نظر در متن تبلیغ، میزان مرتبط بودن تبلیغ را تعیین می کند. بسیار شبیه سئو است، به این معنا که مطابقت بین کلیدواژه با تبلیغات شما را نشان می دهد.

ب) صفحۀ فرود – Landing Page

مرتبط بودن صفحۀ فرود (صفحه ای که وقتی کاربر روی تبلیغ کلیک کند، به آن صفحه می رود)، به گونه ای که کلمه کلیدی اصلی باید حداقل دو بار استفاده شود و همچنین ترجیحاً در نقاط دیگر وب سایت به کار برده شود تا امتیاز کیفیت بالایی نصیب تبلیغ گردد.
صفحات فرود حاوی pop-up و همچنین صفحات تنها و مستقل، امتیاز کیفیت پائینی خواهند داشت.

ج) مدت زمان باز شدن صفحۀ فرود – Landing Time

اگر مدت زمان باز شدن صفحۀ فرود طولانی باشد، امتیاز کیفیت کاهش می یابد. برای بهبود و یا به عبارتی دیگر کاهش زمان لود سایت می توانید به ابزارهای اندازه گیری زمان لود سایت همچون وب سایت های جی تی متریکس و وب سایت هایی از این قبیل مراجعه کنید. در این سایت ها، اشکالات سایت خود را چک کنید و آنها را برطرف کنید بعنوان مثال برای برطرف کردن اشکالات خیلی رایج می توان به کاهش حجم عکس ها و کاهش کدهای موجود در سایت اشاره کرد.

د) عملکرد تبلیغ در گسترۀ جغرافیایی

به عنوان مثال اگر شاخص CTR تبلیغ شما در یک منطقۀ جغرافیایی مانند اصفهان پایین باشد و مردم آن منطقه رغبت کمتری برای مشاهده محتویات تبلیغ شما داشته باشند، در اینصورت امتیاز کیفی شما برای کلمه کلیدی مورد نظر، در آن منطقه کاهش می یابد. می توانید کلمات کلیدی خود را در یک موقعیت جغرافیایی خاص به نمایش بگذارید و نکته مهم این است که با استفاده از این امکان، می توانید تبلیغات خود را متناسب با مشتریان طراحی کنید.

ه) عملکرد تاریخچه ای تبلیغ

تبلیغاتی که در مدت زمان طولانی فعال باشند، ممکن است تحت تاثیر گذر زمان قرار بگیرند . این تاثیر ممکن است مثبت باشد یا منفی .

چه کار کنیم تا امتیاز کیفی بالایی داشته باشیم؟

1. استفاده از کلمات کلیدی مرتبط
2. استفاده از تبلیغات جذاب برای دستیابی به شاخص بالای CTR
3. استفاده از Negative Keyword (کلمات کلیدی منفی)
4. حذف کردن کلمات کلیدی با CTR پائین (عملکرد ضعیف تاریخچه ای تبلیغ)

تبلیغات در گوگل

با عضویت در کانال تلگرام تاپ ادورت از آخرین اخبار و تخفیفات تاپ ادورت باخبر شوید.


ن : پارسا کامرانی
ت : شنبه 28 بهمن 1396

مزایده در گوگل ادوردز

مزایده در گوگل ادوردز

سیستم مزایده در گوگل ادوردز:

در این مقاله نحوه ی عملکرد مزایده در گوگل ادوردز را برای شما شرح می دهیم.

مرحله ی اول :

مرحله ی اول، نوشتن آگهی و معرفی کلمات کلیدی به آگهی است. سپس شما برای هر کلمه ی کلیدی، نرخی را معرفی می کنید، یعنی به ازای هر فردی که وارد سایت شما شود، مبلفی را باید پرداخت کنید.

مرحله ی دوم:

گوگل با توجه به آگهی و نرخ کلیک آن رتبه آگهی، به آگهی می دهد. که معیار سنجش مزایده در گوگل ادوردز می باشد یعنی معیاری که برای گوگل مهم است رتبه ی آگهی می باشد، صرفا بالابردن نرخ کلیک موجب افزایش رتبه در گوگل نمی شود لذا مدیریت حساب ادوردز نیاز به مهارت بالا دارد تا با بهینه ترین قیمت بهینه ترین جایگاه را در گوگل بدست آورد.

مرحله ی سوم:

گوگل تبلیغ هایی که مربوط به کلمه کلیدی سرچ شده می باشد را در کنار هم قرار می دهد و براساس رتبه آگهی، آنها را به ترتیب نشان می دهد. یعنی هرچه رتبه آگهی بیشتر باشد جایگاه در گوگل بهتر است و در جایگاه های بالاتر نشان داده خواهند شد.

مزایده در گوگل ادوردز

یک مزیت عالی مزایده در گوگل ادوردز:

یک مزیت عالی گوگل ادوردز این است که شما می توانید مقدار هزینه را بر روی هر دستگاه خاص مانند موبایل تبلت و رایانه، یا هر مکان خاص مانند شهرهای مختلف استان یا استان های مختلف یک کشور و حتی مکان های مختلف یک شهر، و یا روزهای مختلف هقته، ماه، سال و حتی ساعات مورد نظر در طی شبانه روز را کاهش یا افزایش دهید، به طوری که درصد نمایش در دستگاه های مختلف به گونه ای باشد که بیشترین مشتری را جذب کنید.

بیشترین کاربرد این ویزگی:

در ضمن می توانید با کاهش صد در صدی یکی از مورد های بالا آن را کامل از گردونه ی رقابت حدف کرده به عنوان مثال با کاهش صد در صدی موبایل دیگر تبلیغ بر روی دستگاه های موبایل نمایش داده نخواهد شد.

در گوگل ادوردز این خیلی ویژگی خوبی است که می توان اهمیت زمان ،مکان، دستگاه را مشخص کرد، طوری که تبلیغ شما در زمان ها و مکان هایی که احتمال کلیک خوردن تبلیغ شما بیشتر است نمایش داده شود.

از این رو این امکانات کمک فراوانی به گوگل ادوردز می کند تا بهترین روش تبلیغات باشد.

مورد بی نطیر دیگری که گوگل ادوردز در این قسمت دارا می باشد این است که شما می توانید این تنظیمات را برای هر کمپین به طور جداگانه تغییر دهید و این فرصت بی نظیری برای بالابردن تعداد کلیک تبلیغات و نرخ تبدیل می باشد.

بدین ترتیب شما می توانید تبلیغ خود را در هر مکان، زمان و دستگاه، به نمایش در آورید، این یک قدرت بزرگ گوگل ادوردز می باشد.


با عضویت در کانال تلگرامی تاپ ادورت از آخرین اخبار و تخفیفات باخبر شوید.


ن : پارسا کامرانی
ت : چهارشنبه 25 بهمن 1396

رتبه ی آگهی در گوگل

رتبه و جایگاه تبلیغ

تعیین رتبه تبلیغ گوگل

رتبه تبلیغ گوگل واقعی آگهی، توسط رتبه ی آگهی تعیین می شود زیرا سیستم مزایده در تبلیغات گوگل ( گوگل ادوردز )، زمانی که شخصی عبارتی را در گوگل سرچ می کند، آن عبارت را با کلمات کلیدی مختص آن عبارت تطبیق می دهد و در نتیجه سیستم مزایده باید هزاران تبلیغی که شامل این کلمات کلیدی می باشد را دسته بندی کند. این دسته بندی با کمک رتبه تبلیغ گوگل، صورت می گیرد. به طور کلی یعنی در هنگام سرچ، شما و رقیبانتان در یک مزایده ی اینترنتی قرار می گیرید و تبلیغی که رتبه تبلیغ گوگل بهتری داشته باشد، جایگاه بهتری در نتایج نسبت به رقبا پیدا خواهد کرد.

رتبه تبلیغ گوگل

پیشنهاد CPC چیست؟

CPC حداکثر قیمتی است که شما در تنظیمات به هر کلمه کلیدی اختصاص می دهید . این مقدار هزینه ایست که شما حاضر هستید به ازای هر کلیک بر روی تبلیغ گوگل خودتان پرداخت کنید اما قیمت نهایی پرداخت شده نیست.

نمره ی کیفیت چیست؟

نمره ی کیفیت براساس مرتبط و مفید بودن تبلیغ برای جستجو کننده توسط گوگل مشخص می شود و در اصل براساس CTR (نسبت کلیک به بازدید) ، کیفیت صفحات فرود و مرتبط بودن کلمات کلیدی با این صفحات، می باشد.

رتبه ی آگهی چیست؟

معیاری می باشد که رتبه و جایگاه تبلیغ را مستقیما تعیین می کند، همانطور که در تصویر بالا ملاحظه می کنید رتبه ی آگهی از حاصل ضرب CPC در نمره ی کیفیت آگهی به دست می آید.

نکته ی مهم و قابل توجه این است که شما بابت هر کلیکی که دریافت می کنید هزینه می پردازید، نه تعداد بازدیدها.

محاسبه هزینه واقعی پرداخت

رتبه تبلیغ گوگل

در واقع در اینجا یک عدد به عنوان CPC واقعی معرفی می شود که از مقدار CPC، که شما وارد نموده اید کمتر می باشد، در واقع آن عددی که شما به عنوان CPC وارد کرده اید ماکزیمم مقدار هزینه ای است که شما به ازای هر کلیک پرداخت خواهید کرد.

نحوه ی محاسبه ی CPC واقعی در شکل آمده است.

روشهای دیگر مزایده:

1. CPM: براساس نمایش می باشد.

2. CPA: براساس اقدام به عمل می باشد یعنی مثلا اگر خرید انجام شد.

با عضویت در کانال تلگرام تاپ ادورت از آخرین اخبار و تخفیف های تاپ ادورت باخبر شوید.


ن : پارسا کامرانی
ت : سه شنبه 24 بهمن 1396

رقبای تبلیغات در گوگل

تبلیغ کلیکی

تبلیغ کلیکی چیست؟

در ابتدا ما تعریفی از تبلیغ کلیکی، ارائه می دهیم. تبلیغ کلیکی همان تبلیغات در گوگل (گوگل ادوردز) می باشد که یکی از امکانات فوق العاده ی گوگل در زمینه ی تبلیغات اینترنتی است، نحوه ی عملکرد تبلیغ کلیکی به گونه ای است که شما به ازای هر کاربری که وارد سایت شما می شود، مبلغ ناچیزی را باید پرداخت نمایید تا گوگل سایت شما را در صفحه اول گوگل نشان دهد. با تبلیغ کلیکی می توانید مقدار زیادی مشتری به دست آورید و سود زیادی را سمت کسب و کار خود هدایت کنید. در واقع این ویژگی که به ازای هر مشتری مبلغی پرداخت کنید، موجب شده است تا تبلیغ کلیکی جایگاه ویژه ای در دنیای تبلیغات به دست آورد و صاحبان کسب و کار را سمت خود جذب کند.

شناختن رقبای تبلیغ کلیکی:

ما باید بدانیم که رقبای تبلیغات گوگل ما در بازار چه کسانی هستند؟ آنها چگونه تبلیغ می­ کنند؟ صفحات آنها چگونه ظاهری دارد؟ کلمات کلیدی که آنها استفاده می­ کنند، چی هستند؟

به عنوان مثال خود را جای مشتری قرار دهید تا بینید کدام تبلیغ بیشترین کلیک را می­ خورد. سپس سایت رقبا را بررسی کنید(البته این کار را با iSpionage انجام دهید تا از حساب رقبا بابت کلیک­ های شما هزینه ­ای کسر نشود) و با سایت خودتان مقایسه نمایید تا متوجه شوید چه تفاوتی با آنها دارید.

تبلیغ کلیکی

همانطور که در این تصویر مشاهده می­کنید iSpionage این امکان را فراهم کرده که بدون هزینه بابت کلیک در رقابت جاسوسی اخلاقی کنید

کدام صفحه جذاب­ تر است؟ اگر جای مشتری بودید کدامیک را می­رفتید؟ چند یادداشت تهیه کنید و آنچه را که با آنها می­توانید صفحات خود را بهبود بخشید، کشف کنید. آیا به طراحی سایت بهتری نیاز دارید؟ در انتخاب کلیدواژه ها ضعف دارید؟ ساختار کمپین­ها و گروههای تبلیغاتی شما مشکل دارد؟ در کدام زمینه ضعیف و در کدام زمینه قوی­تر هستید؟ و مواردی از این دست.

با ایجاد اصلاحات مذکور می توانید تبلیغات در گوگل خود را تقویت کنید و در بازار موفق ­تر از قبل ظاهر شوید.

دلیل مهم بودن شناختن رقبا در تبلیغ کلیکی:

دلیل اینکه شناختن رقبا امری بسیار مهم تلقی می شود این است که تبلیغات کلیکی به صورت مزایده ای عمل می کند، یعنی شما و رقیبانتان در یک مزایده اینترنتی شرکت کرده اید و هر تبلیغ که رتبه آگهی بیشتری کسب کند جایگاه بالاتری نسبت به رقبا پیدا خواهد کرد. در این مزایده قیمت ها و نحوه ی عملکرد رقبا بسیار مهم است به طوری که اگر رقیبی نداشته باشید با پایین ترین نرخ به ازای هر کلیک به راحتی به جایگاه اول می رسید ولی اگر رقبای زیادی داشته باشید قیمت پیشنهادی شما برای هر کلیک افزایش خواهد یافت و باید آن را بهینه و مدیریت کنید.

با عضویت در کانال تلگرام تاپ ادورت از آخرین اخبار و تخفیف ها باخبر شوید.


ن : پارسا کامرانی
ت : چهارشنبه 18 بهمن 1396

بهینه ترین رتبه گوگل

بهینه ترین رتبه گوگل

بهینه ترین رتبه گوگل

در بهینه ترین رتبه گوگل دو دیدگاه به صورت زیر وجود دارد:

1. بهبود نام تجاری

2.کسب بهینه ترین نتیجه

1. بهبود نام تجاری

اگر هدف شما بهبود نام تجاریتان است، پس حضور در رتبه اول یا دوم گوگل، شما را به هدفتان می رساند. زیرا طبق آمار %50.4 درصد از کاربران اینترنت فقط به سایتی مراجعه می کنند که در رنک اول جستجو قرار گرفته باشند. همان طور که می دانید دو راه برای قرار گرفتن در جایگاه اول وجود دارد:

1. تبلیغات در گوگل

2. سئو

برای حضور در رنک اول و دوم هزینه ی زیادی باید پرداخت کنید نسبت به حالتی که می خواهید در جایگاه سوم به بعد باشید.

رتبه سایت

2.بهینه ترین نتیجه

اما اگر هدف شما کسب بهینه ترین نتیجه است، گاهی بهتر است که در رتبه سوم تا پنجم از صفحه اول گوگل باشید و این بهینه ترین رتبه گوگل برای شما خواهد بود.

آیا این حقیقت دارد؟ آیا ممکن است که گاهی رتبه سوم تا پنجم بهتر از رتبه های اول و دوم باشد؟ جواب مثبت است. مردم تمایل دارند که روی سایت ها، در رتبه­ های اول و دوم کلیک کنند تا ببینند از کالا یا خدمات مورد نظر راضی هستند یا نه. اما وقتی وارد سایت های رتبه سوم تا پنجم (و یا احتمالاً پایین­تر) می­ شوند، دقیقاً زمانی است که آنها در سایت های رتبه اول و دوم به هدفشان نرسیده ­اند و در سایت­ های پایین تر به جستجوی خود ادامه داده اند. همینطور شما برای حضور در جایگاه سوم هزینه کمتری نیاز دارید نسبت به اینکه در جایگاه اول باشید.

بنابراین در کنار ایستادن (رتبه سوم به و پایین­تر) به عنوان یک فیلتر عمل می­کند، تنها افرادی که واقعا به دنبال یک نتیجه بهتر خواهند بود روی آگهی شما کلیک و از سایت شما خرید خواهند کرد.

بهینه ترین رتبه گوگل برای شما کدام است؟

گاهی رتبه سوم وپایین تر در ستون سمت راست گوگل، نتایج بهتری را رقم خواهد زد

برای یافتن بهینه ­ترین رتبه گوگل هیچ راهی وجود ندارد مگر آزمایش. گاهی رتبه­ بالای گوگل مناسب است و گاهی رتبه­ های پایین­تر. بیشترین بازگشت سرمایه در بهینه ­ترین رتبه برای شما رقم می­خورد.

روش آزمایش:

روش آزمایش یافتن بهینه ­ترین رتبه گوگل، بالا و پایین بردن هزینه هر کلیک و بررسی نتایج حاصل از آن است. پیشنهاد می­ شود اگر گوگل مثلاً 1 تا 3 دلار را برای هر کلیک توصیه کرد، با 1 دلار شروع کنید و نتایج حاصل از آنرا بررسی کنید، اگر به اندازه کافی خوب بود، ممکن است که دیگر به پرداخت بیشتر به ازای هر کلیک (ppc) نیاز نداشته باشید.


با عضویت در کانال تلگرام از آخرین اخبار روز تبلیغات باخبر شوید.


ن : پارسا کامرانی
ت : سه شنبه 17 بهمن 1396

پرداخت به ازای هر کلیک در گوگل ادوردز چیست؟

پرداخت کلیکی

پرداخت کلیکی چیست؟

پرداخت به ازای هر کلیک و یا پرداخت کلیکی (تبلیغات گوگل) یک نوع از تبلیغات اینترنتی است که به ازای ورود هر کاربر اینترنتی به سایت هزینه پرداخت خواهید کرد.

پرداخت به ازای هر کلیک یا PPC

در این نوع از تبلیغ پرداخت کلیکی ، کاربر تا هنگامی که بر روی تبلیغ شما کلیک نکرده و وارد سایت نشود، هیچ هزینه ای از تبلیغ شما کسر نخواهد شد، زیرا کلیکی بر روی تبلیغ شما نشده است.

هزینه ای که شما به ازای هر کلیک پرداخت می کنید براساس کلمات کلیدی که شما در تبلیغات معرفی کرده اید تعیین می شود و این براساس مقداری که ان کلمه در گوگل مورد جستجو قرار می گیرد، تعیین می گردد. به عبارتی دیگر شما فقط برای تعداد کلیک هایی که دریافت کرده اید پول پرداخت خواهید کرد. در پرداخت کلیکی اگر کسی روی لینک شما کلیک نکرد مبلغ در حساب گوگل ادوردز شما باقی خواهد ماند. نکته قابل توجه این است که بازه ی زمانی خاصی برای مصرف میزان شارژ شما تعریف نشده است.

می توان در جهت ارتقاء موقعیت تبلیغ و حضور در لینک های بالای سایت در کلمات کلیدی مناسب اقدام کرد. لازم به توضیح است که هر چه امتیاز کیفیت تبلیغ و همچنین کیفیت سایت بهتر باشد ، هزینه تبلیغات کاهش میابد و در نتیجه با پرداخت هزینه برابر ، کاربران بیشتری وارد سایت می شوند .

کلمه PPC مخفف عبارت (pey per click) می باشد که یک نوع پشتیبانی از تبلیغات آنلاین است، به عبارتی زمانی که یک کاربر در مرورگر کلمه کلیدی را جستجو می کند سایت های مختلف به همراه اندکی توضیحات در صفحه موتور جست و جو گرد نمایش داده می شوند ، در میان نتایج نمایش داده شده تبلیغ شما نیز حضور دارد و زمانیکه فرد بر روی تبلیغ شما کلیک کند آن هنگام هزینه از حساب شما کسر خواهد شد.

با عضویت در کانال تلگرامی تاپ ادورت از آخرین اخبار و تخفیفات باخبر شوید.ن : پارسا کامرانی
ت : يکشنبه 15 بهمن 1396

اینستاگرام

اینستاگرام

تبلیغات اینترنتی

اینستاگرام یکی از انواع قدرتمند تبلیغات اینترنتی می باشد که نقش پررنگی در تبلیغات و اشتراک گذاری مطالب دارد و شما می توانید با استفاده از اینستاگرام به تبلیغات هدفمند بپردازید و فروش خود را چندین برابر کنید و یا با استفاده از اینستاگرام مطالب و عکس هایی که می خواهید را به اشتراک بگذارید. امروز این اپلیکیشن همانند یک شناسنامه عمل می کند و هر فردی دارای یک حساب خصوصی در اینستاگرام می باشد و با استفاده از آن با دنیای اطراف در ارتباط هستند. برای استفاده از اینستاگرام اپلیکیشن آن را از لینک زیر دانلود کنید.

در ضمت با رشد صفحه اینستاگرام خود می توانید از آن به عنوان یک تبلیغات رایگان استفاده کنید.

دانلود اپلیکیشن

اینستاگرام

راه اندازی اینستاگرام

بعد از دانلود اپلیکیشن مربوط به سیستم عامل گوشی خودتان حال باید مراحل ایجاد حساب کاربری را طی کنید:

1. اپلیکیشن را اجرا کنید:

اینستاگرام

2. sing up رو بزنید.

اینستاگرام

4. یک آدرس ایمیل و یا یک شماره موبایل مربوط به خودتان را وارد کنید و سپس next را بزنید.

اینستاگرام

4. یک نام مناسب و رمز انتخاب کنید.

اینستاگرام

5. نام کاربری خود را مشخص کنید و next را انتخاب کنید. (دقت نمایید که فاصله در آن نباید باید و همچنین تکراری نباشد)

اینستاگرام

6. حال حساب کاربری شما ساخته شده است و آماده به استفاده می باشد.

امکانات مختلف اینستاگرام:

اینستاگرام ابزارها و قسمت های مختلفی دارد که ما در این قسمت به معرفی آن می پردازیم.

اینستاگرام

در تصویر بالا شیش فلش با رنگ های مختلف وجود دارد که هرکدام معرف یکی از ویژگی های مختلف محیط اپلیکیشن می باشد:

فلش سیاه:

با این گزینه یعنی Edit profile می توانید مشخصات حساب کاربری را تنظیم کنید از جمله نام، رمز، عکس پروفایل، شماره تلفن و راه های ارتباطی. همچنین در قسمت Bio می توانید اطلاعاتی که مد نظر دارید را قرار دهید به عنوان مثال در عکس بالا این قسمت Bio است:

اینستاگرام

فلش قرمز:

در این قسمت می توانید مطالبی را که افراد مورد فالوو شما به اشتراک می گذارند را ببینید از جمله پست ها، استوری ها و همچنین مشاهده Live.

فلش سبز:

در این قسمت می توانید به جستجو افراد مختلف و مطالب مختلف بگردید و آنها را لایک و یا فاوو کنید.

فلش آبی:

از این قسمت می توانید برای گذاشتن پست های دلخواهتان استفاده کنید.

فلش زرد:

این قسمت برای دیدن رویدادهای مختلف می باشد از جمله کسانی که شما را فالوو می کنند و یا پست های شما را لایک می کنند.

فلش خاکستری:

این قسمت نمای حساب کاربری شما است. (همان تصویر بالا)

عامل اصلی در تبلیغات اینستاگرام

برای اینکه مطالب شما دیده شود باید دارای تعداد فالوو بالا باشید و مطالب شما لایک فراوانی داشته باشد که در مطلب های بعدی راه های دیده شدن در اینستاگرام را برای شما عزیزان شرح داده ایم. تاپ ادورت در کمترین زمان برای شما فالوورای واقعی کسب خواهد کرد و در کمترین زمان به یک کسب و کار حرفه ای به عنوان یک کسب و کار اینترنتی تبدیل شوید.

با عضویت در کانال تلگرامی تاپ ادورت از آخرین اخبار و تخفیفات تاپ ادورت بهره مند شوید.


ن : پارسا کامرانی
ت : يکشنبه 8 بهمن 1396
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)